11 Ekim 2015 Pazar

2 haftada 1 ..

11 Ekim 2015
Pazar

BBK, bundan sonra 2 haftada bir tur yapacak.
O yüzden bu hafta biz kendi aramızda bir etkinlik düzenleyip buluştuk.

Kızılağaç'tan saat 10.10 da hareket ettik.10 dk, geç gelen olursa diye geciktik.Yağmur diyor meteoroloji ama bizim umurumuzda değil.
Yağmurluk diye bir şey var.Hava bulutlu ve rüzgarlı olsa da güle oynaya Yalı'ya geldik bile.Fatih, bugün programı olmasına rağmen, bizimle Yalı Kafede buluşuyor.Kahvaltı yapmayanlar çay ve tost söylediler.Bu molalar da olmasa sohbet edeceğimiz yok.Varsa yoksa pislet.Nasıl bir tutkuysa bu..!Bakmayın bu gezide 7 kişi olduğumuza, her geçen gün çığ gibi büyüyoruz.
Büssürü yeni arkadaş var aramıza katılan.
Daha da olacak.Güneş, bulutlara rağmen ısıtıyor havayı.Güzel ışığıyla gülücükler konduruyor yüzümüze.Çiftlik'te su takviyesi yapıp Mazı'ya giden orman yoluna daldık.
Çamaşırhane dediğimiz yere kadar pedallayıp geri döndük.
Dönüşte bu orman yolunda çok eğleniyoruz.
Çok hızlı ve tehlikeli bir iniş oluyor.
Adrenalin olmadan olmaz.Çiftlik, Taş Masalı Kahve'de çay, soda molası.Çaylarımızı içerken..Fesleğen koklamayı da ihmal etmiyoruz.Benim cici pisletim.Bu arada herkes pisletini yenilemiş yahu.
İşte Esin'in yeni KTM'si.Mesut, artık yol bisikleti kullanmayı seviyor.Sencer'in Canondale'i.Bu da Taner'in cici Trek'i.
(Aklım kaldı resmen.)Kimimiz de çayları çift içiyor.Tepemizde dut ağacımız.Mayıs gelse de o muhteşem meyvalarının tadına yine baksak.BBK'nın yeni gençleri iyi anlaştılar gibi.Bizim de kafamızda saç kalmasa da..Gençlik ateşimiz sürmekte.İşte bunlar ihtiyar.Günlerini kahvede okey oynayarak geçiriyorlar.
Onlar dalgın robotlar gibi oyunun içine dalıyor, bizse hayata akıyoruz.15 dk içinde Çiftlik'ten Yalı'ya iniyoruz.
İhsan kardeşimle birlikte bir fotomuz olsun diyoruz.Mesut anında kıskanıyor, "İhsan'la ikimizi çek bakalım.".Sencer yorgun, Taner canlı, bu arkadaşımızsa dalgın.
Herkesin ruh hali kendisine.
Ben, 2 saatlik uykuyla katıldığım bu turda çok eğlendim.
14 gün sonra sizleri de bekleriz efems.

Sevgilerimle...


...

..

.

Hiç yorum yok: