15 Ağustos 2016 Pazartesi

Şero, Buro ve NeO

14 Ağustos 2016
Pazar

Ağustos sıcağında bisiklete binenlerin yaş ortalaması oldukça düştü.
Bodrum'da yaşayanların çoğu yazın misafir ağırlar ya da işleri yoğundur ama yine de bu tura katılmak isteyen çok arkadaş vardı.
Malum sebepler yüzünden son anda gelemeyeceklerini söylediler ama 2 genç arkadaşımı kıramadım, onlarla birlikte tura başladık.Burak biraz formdan düşmüş, onu kademe çıkışının sonunda biraz bekledik.Şero sağlam çocuk, dibimden ayrılmıyor.
Hatta bazen hızlanıp arayı açıp, sonra da bizi bekliyor.
Malum kurallarımız var; Yola çıktığımız ekibin en yavaşına göre süreriz.
Burak'ı bazı yerlerde bekledik ama Yalı inişine geçince arayı açtık.Yalı kafede onu beklemek için mola verdik.Burak'tan bir telefon; "Abi, neredesiniz? Sizi göremedim."
Göremezsin tabi, öndeyiz çünkü!Sonunda o da geldi ve denizde serinleyip yola öyle devam etmeye karar verdik.Deniz enerjimizi tazeledi, Çiftlik'e doğru bastık pedallara.Buro bile önden önden pedallamaya başladı.Yakın zamanda o da iyi bisikletçi olacak.Benim arka lastik incecik bir tel yüzünden patlıyor.Tamir için durakladığımızda Murat tüm heybetiyle aramıza katılıyor.


Ekip tamam..
Murat, daha iyi pedallamak için daha iyi bisiklete sahip olmanın çözüm olacağını düşünüyor.Oysa, daha formda olmak ve sürekli antrenman yapmak doğru yol.İyi beslenmek de önemli tabi..
Mesela bu incirler büyük enerji kaynağı.Delta kusura bakmasın, onsuz bakıyorum incirlerin tadına.İbo Can kafede mola.
Çaylar ve sodalar Murat Dayanıklı'dan.
Teşekkürler.Hava kararmaya yüz tuttuğundan dolayı, dönüşte denize girmekten vaz geçiyoruz.Bodrum'da da deniz var ki!Kızılağaç pazarında durup, geride kalan Burak'ı bekliyoruz.Burak biraz antrenmansız kalmış olsa da azminden dolayı onu tebrik ediyoruz.
Şero ise gelecek vadeden bir bisikletçi olma yolunda.

Teşekkürler gençler, siz de olmasanız kimle pedallayacağım ben?

...

..

.

Hiç yorum yok: